სრულიად საქართველოს ჰუმანიტარული ფონდი
ჩვენი მიმართვის მიზანია მივაწვდინოთ ხმა, პლანეტის ყველა კეთილი ნების ადამიანს, რათა გავერთიანდეთ იმ უდიდესი ზოგადსაკაცობრიო ბოროტების წინააღმდეგ საბრძოლველად, რომელსაც აბორტი ანუ მუცლადმყოფი ბავშვის მოკვდინება ჰქვია-მისთვის სიცოცხლის უფლების წართმევა.
ვაკისრებთ რა პასუხისმგებლობას ყველა ადგილობრივი თუ საერთაშორისო სამართლის კანონმდებლებს, რომლებიც აბორტის დაკანონების უსამართლობით თვითგანადგურების უფსკრულისაკენ მიგვიძღებიან. შეგახსენებთ ჯონ ტ. ნუნანის სიტყვებს: „ერთი ადამიანის უფლება- გაიკეთოს აბორტი არის მეორე ადამიანის სიცოცხლის უფლების დარღვევა.
ფუტუსი არის ცოცხალი ადამიანური არსება, რომლის განვითარების ეტაპები მუცლადყოფნის პერიოდში საერთოა ყველა ადამიანისთვის, რადგანაც ადამიანის უფლებები ძირითადად ეყრდნობა ბუნებით სამართალს, რომლის თანახმად ადამიანს აქვს სიცოცხლის თანდაყოლილი, ხელშეუვალი უფლება. ეს უფლება განუხრელად უნდა გავრცელდეს მუცლად მყოფ ჩანასახზე.
თუ დედამიწა შენი ოჯახი არ არის, საქმეს სიყვარულით ვერ გააკეთებ.
ყველას ვისაც თქვენი ოჯახი გიყვართ, გიწვევთ საქართველოს დედაქალაქ თბილისში, 2020 წლის 1 ივნისს(ბავშვთა საერთაშორისო დაცვის დღე), აბორტის წინააღმდეგ საერთაშორისო თემატურ კონფერენციაზე:
„ჩვენც ბავშვები ვართ, ნუ მოგვკლავთ!
გთხოვთ, შეგვეხმიანოთ მისამართზე WWW. Abort.org.ge
მუშაობას ვიწყებთ, საქართველოს საპატრიარქოს მღვდელმთავრის, რუსთველი მიტროპოლიტ იოანეს ლოცვა-კურთხევით. მისი აზრები და შეხედულებები აბორტის თემასთან დაკავშირებით, გამომდინარეობს ადამიანის შექმნის უზენაესი საწყისებიდან, მისი დანიშნულების მაღალიდეურ სრულყოფილებამდე.
„ერმა უნდა იცოდეს გზა, რომლითაც უნდა იაროს. რათა გამოჩნდეს ყველა ადამიანის შინაგანი არჩევანი. რა არცევანს გააკეთებს იგი სჯულსა და უსჯულოებას შორის, სიწმინდესა და სიბილწეს შორის, სიმართლესა და სიცრუეს შორის.“
„თუ ჩვენ თვალს დავხუჭავთ უსჯულოების გამრავლებაზე, უნებლიე თანამონაწილე  გავხდებით უსჯულოებისა. ეცადე არსებული სამართლებრივი ნორმების საშუალებით გამოძებნო გზა, როგორ დაიცვა საზოგადოება ხრწნისაგან.
დავიცვათ გარემოში ღვთის მიერ შექმნილი სამყაროს წყობა. ეკლესია გმობს აბორტს, როგორც  ღვთივბოძებული სიცოცხლის წინააღმდეგ ძალადობრივ ქმედებას.
ორგანიზაცია თავის საქმიანობას ახორციელებს საქართველოში  მოქმედი კანონმდებლობის ფარგლებში ხუთი გამგეობის წევრისა და ოფისის მენეჯერის მანონ მილორავას ხელშეწყობით.

Humanitarian Fund of Georgia
Цель нашего обращения - достучаться  до  всех добрых людей планеты, для того, чтобы объединиться в борьбе  против огромной общечеловеческой проблемы, называющейся абортом, то есть  умерщвление, находящегося  в утробе -  лишение его права на жизнь – налагаем  ответственность на всех местных или международных законодателей права, которые путем узаконивания  несправедливости аборта толкают нас  к  пропасти самоуничтожения. , напомним им слова   Джона Т. Нунана – право одного человека сделать аборт является нарушением права другого человека на жизнь.  Фетус  является живым  человеческим существом, этапы развития которого  в период пребывания  в утробе  одинаковы для всех людей, так как  права человека  в основном опираются на  право природы, согласно которому человек имеет  неприкосновенное право на жизнь. Это право неразделимо должно  распространяться и на  зародыша, находящегося  в утробе.
Если земля не является твоей  семьей,  с любовью дело не сделаешь.
Все вы, кто любите свою семью   1 июня 2020 года (  в международный день защиты детей) призываем вас в столицу Грузии Тбилиси на международную тематическую конференцию против аборта:
«Мы тоже дети, не убивайте нас!»
Свяжитесь   с нами по адресу:   www.abort.org.ge
Мы начинаем работу при молитвах и благословлении Первосвященника Руствели  Митрополита Иоане.
Его мнение и взгляды, касательно темы аборта  исходят из верховных начал  создания человека и  высокоидейной полноценности  его назначения.
«Народ должен знать путь, по которому  должен ходить»
«Для того, чтобы  был виден  внутренний выбор каждого человека, то какой выбор он сделает между верой и неверием, святостью и пошлостью, правдой и ложью.»
Если мы закроем глаза на  размножение  неверия, мы  невольно станем соучастниками неверия.
«Надо стараться при помощи  существующих правовых норм  найти путь, как защитить общество от разложения.»
«Соблюдайте, созданный Господом  в мире строй.
«Церковь порицает аборт, как действие, направленное  против сотворенного Господом создание».
Организация осуществляет свою деятельность  в рамках  существующего Грузинского законодательства, при содействии   пяти членов  совета и  менеджера офиса   Манон Милорава,