სრულიად საქართველოს ჰუმანიტარული ფონდი
ჩვენი მიმართვის მიზანია მივაწვდინოთ ხმა, პლანეტის ყველა კეთილი ნების ადამიანს, რათა გავერთიანდეთ იმ უდიდესი ზოგადსაკაცობრიო ბოროტების წინააღმდეგ საბრძოლველად, რომელსაც აბორტი ანუ მუცლადმყოფი ბავშვის მოკვდინება ჰქვია-მისთვის სიცოცხლის უფლების წართმევა.
ვაკისრებთ რა პასუხისმგებლობას ყველა ადგილობრივი თუ საერთაშორისო სამართლის კანონმდებლებს, რომლებიც აბორტის დაკანონების უსამართლობით თვითგანადგურების უფსკრულისაკენ მიგვიძღებიან. შეგახსენებთ ჯონ ტ. ნუნანის სიტყვებს: „ერთი ადამიანის უფლება- გაიკეთოს აბორტი არის მეორე ადამიანის სიცოცხლის უფლების დარღვევა.
ფუტუსი არის ცოცხალი ადამიანური არსება, რომლის განვითარების ეტაპები მუცლადყოფნის პერიოდში საერთოა ყველა ადამიანისთვის, რადგანაც ადამიანის უფლებები ძირითადად ეყრდნობა ბუნებით სამართალს, რომლის თანახმად ადამიანს აქვს სიცოცხლის თანდაყოლილი, ხელშეუვალი უფლება. ეს უფლება განუხრელად უნდა გავრცელდეს მუცლად მყოფ ჩანასახზე.
თუ დედამიწა შენი ოჯახი არ არის, საქმეს სიყვარულით ვერ გააკეთებ.
ყველას ვისაც თქვენი ოჯახი გიყვართ, გიწვევთ საქართველოს დედაქალაქ თბილისში, 2020 წლის 1 ივნისს(ბავშვთა საერთაშორისო დაცვის დღე), აბორტის წინააღმდეგ საერთაშორისო თემატურ კონფერენციაზე:
„ჩვენც ბავშვები ვართ, ნუ მოგვკლავთ!
გთხოვთ, შეგვეხმიანოთ მისამართზე WWW. Abort.org.ge
მუშაობას ვიწყებთ, საქართველოს საპატრიარქოს მღვდელმთავრის, რუსთველი მიტროპოლიტ იოანეს ლოცვა-კურთხევით. მისი აზრები და შეხედულებები აბორტის თემასთან დაკავშირებით, გამომდინარეობს ადამიანის შექმნის უზენაესი საწყისებიდან, მისი დანიშნულების მაღალიდეურ სრულყოფილებამდე.
„ერმა უნდა იცოდეს გზა, რომლითაც უნდა იაროს. რათა გამოჩნდეს ყველა ადამიანის შინაგანი არჩევანი. რა არცევანს გააკეთებს იგი სჯულსა და უსჯულოებას შორის, სიწმინდესა და სიბილწეს შორის, სიმართლესა და სიცრუეს შორის.“
„თუ ჩვენ თვალს დავხუჭავთ უსჯულოების გამრავლებაზე, უნებლიე თანამონაწილე  გავხდებით უსჯულოებისა. ეცადე არსებული სამართლებრივი ნორმების საშუალებით გამოძებნო გზა, როგორ დაიცვა საზოგადოება ხრწნისაგან.
დავიცვათ გარემოში ღვთის მიერ შექმნილი სამყაროს წყობა. ეკლესია გმობს აბორტს, როგორც  ღვთივბოძებული სიცოცხლის წინააღმდეგ ძალადობრივ ქმედებას.
ორგანიზაცია თავის საქმიანობას ახორციელებს საქართველოში  მოქმედი კანონმდებლობის ფარგლებში ხუთი გამგეობის წევრისა და ოფისის მენეჯერის მანონ მილორავას ხელშეწყობით.

My appeal aims to reach out to people of all the goodwill of the planet, in order to come together to fight against the greatest common humanity evil that is called abortion, or feticide - depriving the right to life - we impose the responsibility to the local or international lawmakers, who by the injustice of legalizing abortion lead us to the abyss of self-destruction. Lets remind you of John T. Noonans words: “Ones human right- to make abortion is a violation of the right to life of another”.
Fetus is a living human being, the development stages of which are common to all people during the pregnancy. As human rights are based primarily on the nature of the law, according to it human being has an inherent inviolable right to life. This right should be strictly applied to the embryo during the pregnancy.
If the earth is not your family, you can not do anything with love.
Everyone who loves their family is invited to the International Thematic Conference against Abortion, which will be held in the Capital of Georgia – in Tbilisi On June 1st, 2020- International Child Protection Day:
“We are children as well, do not let us die!”
Please contact us at: www.abort.org.ge
We are starting to work with the blessing of the pontiff of Georgian Patriarchate, Rustveli Metropolitan John. His thoughts and opinions in relation to the Abortion topic are derived from the supreme origin of human creation to high ideal perfection of its destination.
“The nation should know the way to go to”
“In order to reveal all the inner choice of the human, what choice do people make between faith and iniquity, holiness and foulness, truth and falsehood”.
“If we do not react on spreading iniquity, we will become unintentional participants of unfaithfulness”.
“Try to find the way through the existing legal norms how to protect society from decomposition”.
“Protect the environment of the universe formation that God has created”.
“The Church condemns abortion as a violent action against the life God has created”.
The organization carries out its activities under the current Georgian Legislation with the support of five Board Members and office manager Manon Milorava.